سوالات پر تکرار

اگر در مورد ثبت سفارش، تحویل و دریافت، مسائل مالی یا موارد دیگر سؤالی دارید، کارشناسان ما اینجا هستند تا پاسخ‌های مورد نیاز شما را ارائه دهند. نگران نباشید. اکتیو کلینرز در طول سفر لباستان در کنار شماست.

پاسخ به سوالات مرتبط با سفارش

شما می‌توانید به راحتی اولین سفارش خود را از طریق وب‌اپلیکیشن اکتیو کلینرز ثبت کنید و مابقی کارها را به ما بسپارید.

قیمت‌گذاری ما براساس نوع خدمات و ویژگی‌های کالاها تعیین می‌شود. به طور کلی، قیمت‌گذاری خدمات معمولاً با قیمت پایه تعیین خواهد شد که در لیست قیمت‌ها قابل مشاهده است. در بعضی موارد خاص، با توجه به خدمات مورد نظر، امکان افزایش قیمت پایه وجود دارد که از طریق پیش‌فاکتور به شما اعلام خواهد شد.

بله تا قبل از دریافت لباس‌ها بدون هزینه و پس از دریافت لباس‌ها و قبل از تایید پیش فاکتور با پرداخت هزینه حمل‌ونقل امکان لغو سفارش وجود دارد.

قیمت فاکتور در زمان ثبت سفارش نمایش داده نمی‌شود تا از قیمت‌گذاری دقیق بر اساس جزئیات سفارش شما اطمینان حاصل کنیم. پس از تایید و بررسی سفارش شما، فاکتور را از طریق وب اپلیکیشن با تمام جزئیات خدمات و قیمت، دریافت خواهید کرد.

در هنگام دریافت لباس‌ها از شما، تعداد اقلام شمارش شده و پس از قرار دادن در کیسه‌ی اختصاصی شما در اپلیکیشن ثبت خواهد شد. پس از آن می‌توانید تعداد اقلام را در اپلیکیشن اکتیو کلینرز مشاهده کنید.

اگر می‌خواهید حساب کاربری خود را حذف کنید، لطفاً برای راهنمایی با تیم پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید.

بالاپوش به لباس‌های مربوط به نیم‌تنه‌ی بالا مانند مانتو و پیراهن اطلاق می‌شود و پایین‌پوش به لباس‌های مربوط به نیم‌تنه‌ی پایین مثل شلوار اطلاق می‌شود. هم‌چنین تمام‌پوش، آن دسته از لباس‌هایی است که کل بدن را می‌پوشاند مانند چادر و کت‌وشلوار. این دسته‌بندی جهت سهولت در پردازش سفارشات صورت می‌گیرد.

درخواست رسمی خود را از طریق فرم تماس با ما برایمان ارسال کنید. درخواست شما در سریع‌ترین زمان ممکن بررسی می‌شود و به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پاسخ به سوالات مرتبط با نحوه‌ی شستشوی لباس‌ها

ما در اکتیو کلینرز با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها، امکان از بین بردن اغلب لکه‌ها را از روی لباس‌ها داریم. اما باید بدانید که بعضی از لکه‌ها ماهیتا امکان لکه‌بری ندارند. به همین خاطر و جهت حفظ منافع مشتریان، خدمات لکه‌بری در اکتیو کلینرز با هزینه‌ی پایینی انجام می‌شود.

قیمت‌گذاری خدمات اتو و شستشوی پرده در اکتیو کلینرز براساس وزن پرده تخمین زده می‌شود. برخلاف سایر خدمات خشکشویی، این روش قیمت‌گذاری برای رضایت مشتریان عزیز ما مورد استفاده قرار می‌گیرد و از لحاظ اقتصادی به صرفه‌تر می‌باشد.

بله، ما خدمات شستشو برای دکوراسیون و تزئیناتی که از جنس پارچه باشند، ارائه می‌دهیم.

به علت مراقبت و حساسیت شستشو در اکتیو کلینرز، ما از شستشوی اینگونه موارد پرهیز می‌کنیم تا آسیبی به لباس شما و دیگر لباس‌ها وارد نشود.

امکان از بین بردن لکه بستگی به نوع پارچه و ماهیت لکه دارد. ولی به طور معمول سخت‌ترین لکه‌ها هم به کمک متخصصان حرفه‌ای ما از بین خواهند رفت. در صورت عدم توانایی رفع لکه در فرایند شستشو به شما اطلاع داده می‌شود.

خیر، فعلا در اکتیو کلینرز فقط شستشوی تشک‌های مسافرتی انجام می‌دهیم.

لباس‌هایی که نیاز به تعمیرات جزئی مانند رفع پارگی‌های کوچک، دوخت دکمه و موارد اینچنینی داشته باشند، به شکلی کاملا حرفه‌ای توسط اکتیو کلینرز تعمیر خواهند شد.

ما بر اساس نوع پارچه از شوینده‌های مختلفی استفاده می‌کنیم که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به مایع لباسشویی، صابون پودری و نرم‌کننده‌ی پارچه اشاره کرد.

بله، امکان شستشوی شرعی لباس‌ها در اکتیو کلینرز وجود دارد. درخواست خود را در توضیحات سفارش خود بنویسید.

خیر. خدمات شستشو با توجه به نوع الیاف لباس شما با دقت انجام می‌شود. اگر ذره‌ای احتمال خراب شدن لباسی وجود داشته باشد، قبل از شروع فرآیند به شما اطلاع می‌دهیم.

بله، ما شستشوی انواع عروسک و اسباب بازی کودکان را مطابق با بهترین استاندار‌دها انجام می‌دهیم.

با توجه به جنس حساس و ظریف حریر، کلیه خدمات شستشو برای این نوع پارچه را انجام می‌دهیم ولی امکان لکه‌بری وجود ندارد.

خیر، به طور کلی برای اجناس چرمی امکان شستشو و لکه‌بری وجود ندارد. ما در اکتیو کلینرز خدماتی چون واکس زدن و خشکشویی داخل چرم را انجام می‌دهیم.

فعلا این امکان در اکتیو کلینرز وجود ندارد، ولی در آینده یکی از اهداف مهم ما خواهد بود.

ما به مشتریان خود اطمینان می‌دهیم که لباس‌هایشان آسیب نمی‌بیند. علاوه بر آن ما تمام لباس‌ها را بیمه می‌کنیم.

پاسخ به سوالات مرتبط با دریافت و تحویل سفارشات

در حال حاضر خدمت‌رسانی در مناطق منتخب تهران صورت می‌گیرد. برای اطلاعات بیشتر به اپلیکیشن اکتیو کلینرز مراجعه کنید.

هزینه‌ی دریافت و تحویل لباس‌های شما برای هر نقطه‌ی تهران، مجموعا ۴۰ هزار تومان می‌باشد.

سفارش‌های متعارف طی ۳ روز کاری به دست شما خواهند رسید. برای سفارش‌های خاص، بسته به نوع لباس یا کالا، زمان تحویل، از طریق اپلیکیشن، به اطلاع شما خواهد رسید.

در حال حاضر، امکان ارائه‌ی خدمت در روزهای تعطیل را نداریم. در تلاشیم تا به زودی این امکان را نیز برای شما فراهم کنیم.

بله، امکان ویرایش آدرس‌ها به راحتی وجود دارد.

شما می‌توایند سفارشی که ثبت کردید و تایید نشده را به راحتی حذف کنید و سفارش جدید ثبت کنید.

شما می‌توانید برای تغییر ساعت دریافت سفارش خود، با پشتیبانی اکتیو کلینرز تماس بگیرید.

شما می‌توانید با ملاک قرار دادن پیش‌فاکتور اکتیو کلینرز برای پیگیری موضوع، با پشتیبانی تماس بگیرید.

بله، برای تغییر شماره تماس، لطفا با پشتیبانی اکتیو کلینرز تماس بگیرید.

خیر. امکان برقراری تماس مستقیم با سفیران وجود ندارد. لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

بله. می‌توانید برای هر چند تعداد آدرس دلخواه سفارش خود را ثبت کنید.

اپلیکیشن اکتیو کلینرز بسیار ساده است. می‌توانید با کارشناسان ما نیز تماس بگیرید تا شما را مرحله به مرحله، برای ثبت سفارش راهنمایی کنند.

حتما لباس‌های کثیف را از لباس‌هایی که صرفا نیاز به اتو دارند جدا کنید. همچنین از خالی بودن جیب‌های لباس، اطمینان حاصل کنید.

کفش‌های خود را در یک کیسه قرار دهید تا کثیفی آن به سایر اقلام سفارشتان آسیبی نزند.

حتما گیره‌های پرده را قبل از تحویل از آن جدا کنید. همچنین گوی‌ها و صفحات سربی داخل پرده را نیز از آن خارج نمایید.

پاسخ به سوالات مرتبط با مسائل مالی

خیر، تمام هزینه‌ها به صورت پیش‌فاکتور برای شما ارسال می‌شود و در نهایت با انتخاب خدمات مورد نیاز هزینه را پرداخت خواهید کرد.

وزن و تعداد روی هزینه هر خدمت اثری ندارد و قیمت هر خدمتی که لباس احتیاج داشته باشد، مطابق جدول قیمت‌گذاری اکتیو کلینرز مشخص است. تنها خدماتی که بر اساس وزن محاسبه می‌شود، خدمات خشکشویی و شستشوی پرده است.

اگر به دنبال تحویل سفارش در سریع‌ترین زمان هستید لازم است پیش فاکتور ارسال شده را در همان روز تا ساعت ۱۷ پرداخت کنید. در غیر این صورت ممکن است سفارش در زمانی دیرتر به دست شما برسد.

هزینه‌های واحد هر خدمت را می‌توانید در سایت اکتیو کلینرز مشاهده کنید. به علاوه بعد از صدور پیش‌فاکتور، هزینه‌ی هر خدمت در پیش‌فاکتور مشخص است.

در صورتی که امکان ارائه‌ی خدمت به آن لباس را داشته باشیم، هزینه بر اساس نوع خدمت مورد نظر مشخص می‌شود. اما طبیعی است که هزینه‌ی واحد خدمات برای لباس‌های کار شده و یا جنس‌های خاص بیشتر باشد.

تا ۷۲ ساعت آینده، مبلغ پرداختی به حساب شما عودت داده خواهد شد. در غیر اینصورت می‌توانید در صفحه‌ی تماس با ما مشکل خود را مطرح کنید.